PSMN1R1-80CSFJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PSMN1R1-80CSFJ |
Opis | NEXTPOWER 80 V, 1.16 MOHM, N-CHA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał N 80 V 400A (Ta) 1,071kW (Tc) Montaż powierzchniowy CCPAK1212i |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 4V przy 1mA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 206 nC @ 10 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Status części Aktywny | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 15363 pF @ 40 V |
Typ FET | Straty mocy (maks.) 1,071kW (Tc) |
Technologia | Temperatura robocza -55°C - 175°C (TJ) |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 80 V | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C | Obudowa dostawcy urządzenia CCPAK1212i |
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.) 7V, 10V | Obudowa / skrzynia |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 1,16mOhm przy 25A, 10V |