PSMN3R0-60PS,127 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 599
Texas Instruments
Texas Instruments
W magazynie: 339
onsemi
W magazynie: 237
onsemi
W magazynie: 664
W magazynie: 483
W magazynie: 16
W magazynie: 39
W magazynie: 786
Infineon Technologies
W magazynie: 18
Kanał N 60 V 100A (Tc) 306W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PSMN3R0-60PS,127
Numer produktu DigiKey
1727-4285-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSMN3R0-60PS,127
Opis
MOSFET N-CH 60V 100A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
130 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
8079 pF @ 30 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
306W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3mOhm przy 25A, 10V