FQP20N06L
Numer produktu DigiKey
FQP20N06L-ND
Producent
Numer produktu producenta
FQP20N06L
Opis
MOSFET N-CH 60V 21A TO220-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 21A (Tc) 53W (Tc) Otwór przelotowy TO-220-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
13 nC @ 5 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
630 pF @ 25 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
53W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
55mOhm przy 10,5A, 10V