IPP029N06NAKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IPP029N06NAKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPP029N06NAKSA1
Opis
MOSFET N-CH 60V 24A/100A TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 24A (Ta), 100A (Tc) 3W (Ta), 136W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPP029N06NAKSA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,8V przy 75µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
56 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
4100 pF @ 30 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 136W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,9mOhm przy 100A, 10V