PSMN005-75P,127 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 3 378
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 4 440
Arkusz danych
W magazynie: 942
Infineon Technologies
W magazynie: 529
Infineon Technologies
Rochester Electronics, LLC
W magazynie: 544
W magazynie: 685
IXYS
IXYS
Kanał N 75 V 75A (Tc) 230W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PSMN005-75P,127
Numer produktu DigiKey
PSMN005-75P,127-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSMN005-75P,127
Opis
MOSFET N-CH 75V 75A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
165 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
8250 pF @ 25 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
230W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
75 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
5mOhm przy 25A, 10V