IXTP140N055T2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 1 711
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 1 177
Arkusz danych
Infineon Technologies
W magazynie: 685
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 1
Kanał N 55 V 140A (Tc) 250W (Tc) Otwór przelotowy TO-220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IXTP140N055T2
Numer produktu DigiKey
IXTP140N055T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXTP140N055T2
Opis
MOSFET N-CH 55V 140A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
82 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
4760 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
250W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
55 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
5,4mOhm przy 50A, 10V