NHD-3.5-320240MB-ASXN-CTP jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Focus LCDs
W magazynie: 29
Arkusz danych
Similar
Focus LCDs
W magazynie: 9
Arkusz danych
W magazynie: 23
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD, graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 24-bitowe (RGB) 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Mounting Bracket Advantages for TFT Displays
NHD-3.5-320240MB-ASXN-CTP
Numer produktu DigiKey
NHD-3.5-320240MB-ASXN-CTP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-3.5-320240MB-ASXN-CTP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Obszar widzenia
70,08mm x 52,56mm (szer. x wys.)