E35GF-I-RW1000-C
Numer produktu DigiKey
2632-E35GF-I-RW1000-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
E35GF-I-RW1000-C
Opis
3.5" IPS RGB SUNLIGHT READABLE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy 16-bitowe/18-bitowe/24-bitowe RGB 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
71,08mm x 53,56mm (szer. x wys.)