E35RG83224LW2M250-C
Numer produktu DigiKey
2632-E35RG83224LW2M250-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
E35RG83224LW2M250-C
Opis
3.5" TFT RGB CAPACITIVE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy 24-bitowe (RGB) 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
70,08mm x 52,56mm (szer. x wys.)