NHD-2.4-240320CF-CSXN#-F
Numer produktu DigiKey
NHD-2.4-240320CF-CSXN#-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.4-240320CF-CSXN#-F
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 8-bitowe/16-bitowe (RGB) 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Modele EDA/CAD
NHD-2.4-240320CF-CSXN#-F Modele
Kategoria
Podświetlenie
LED, białe
Producent
Newhaven Display Intl
Piksele punktowe
240 x 320
Opakowanie
Zbiorcze
Interfejs
Równoległe, 8-bitowe/16-bitowe (RGB)
Status części
Aktywny
Typ kontrolera
ST7789Vi
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Raster punktowy
0,15mm x 0,15mm (szer. x wys.)
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,4" (60,96mm)
Bazowy numer produktu
Obszar widzenia
36,72mm x 48,96mm (szer. x wys.)