NHD-2.4-240320CF-CSXV#-F
Numer produktu DigiKey
NHD-2.4-240320CF-CSXV#-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.4-240320CF-CSXV#-F
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 8-bitowe/16-bitowe (RGB) 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Modele EDA/CAD
NHD-2.4-240320CF-CSXV#-F Modele
Kategoria
Obszar widzenia
36,72mm x 48,96mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Zbiorcze
Piksele punktowe
240 x 320
Status części
Aktywny
Interfejs
Równoległe, 8-bitowe/16-bitowe (RGB)
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
ST7789S
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,4" (60,96mm)