NHD-2.4-240320DA-CTXN
Numer produktu DigiKey
757-NHD-2.4-240320DA-CTXN-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.4-240320DA-CTXN
Opis
2.4" TN TFT DISPLAY
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy 3/4-SPI, 6/16/18-bitowe RGB, 8/9/16/18-bitowe mikrokontroler MCU, równoległe 2,4" (60,96mm) 320 x 240
Modele EDA/CAD
NHD-2.4-240320DA-CTXN Modele
Kategoria
Obszar widzenia
39,72mm x 51,86mm (szer. x wys.)
Opakowanie
Zbiorcze
Piksele punktowe
320 x 240
Interfejs
3/4-SPI, 6/16/18-bitowe RGB, 8/9/16/18-bitowe mikrokontroler MCU, równoległe
Typ kontrolera
ILI9341V
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Niedotykowe
Kolor tła
Białe
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,4" (60,96mm)