END4263D-32M
Numer produktu DigiKey
644-END4263D-32MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-END4263D-32MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-END4263D-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
END4263D-32M
Opis
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,65V - 3,65V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,65V - 3,65V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)