BLM03AG100SN1D
Numer produktu DigiKey
490-2555-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-2555-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-2555-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM03AG100SN1D
Opis
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 500mA 100mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLM03AG100SN1D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
100mOhm
Producent
Murata Electronics
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Wysokość (maks.)
0,013" (0,33mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
10 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
500mA