NTE0303MC nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Murata Power Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Recom Power
W magazynie: 0
Arkusz danych
Recom Power
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NTE0303MC
Numer produktu DigiKey
811-1673-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
NTE0303MC
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
NTE0303MC Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
303mA
Prod.
Moc (W)
1 W
Seria
Napięcie - izolacji
1 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.73
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
2,97V
Obudowa / skrzynia
Moduł 14-SMD, 8 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,63V
Rozmiar / wymiar
0,50" x 0,30" x 0,26" (12,7mm x 7,6mm x 6,6mm) (dł. x szer. x wys.)