R1S8-3.33.3/P
Numer produktu DigiKey
R1S8-3.33.3/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
R1S8-3.33.3/P
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 303mA 3V - 3,6V Wejście
Modele EDA/CAD
R1S8-3.33.3/P Modele
Kategoria
Moc (W)
1 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
SCP
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Sprawność
0.75
Napięcie - wejściowe (min.)
3V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-SMD
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,6V
Rozmiar / wymiar
0,50" x 0,42" x 0,28" (12,8mm x 10,7mm x 7,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
303mA