NTE0303MC-R
Numer produktu DigiKey
811-NTE0303MC-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-NTE0303MC-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
811-NTE0303MC-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NTE0303MC-R
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NTE0303MC-R Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
303mA
Prod.
Moc (W)
1 W
Seria
Napięcie - izolacji
1 kV
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.73
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
2,97V
Obudowa / skrzynia
Moduł 14-SMD, 8 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,63V
Rozmiar / wymiar
0,50" x 0,30" x 0,26" (12,7mm x 7,6mm x 6,6mm) (dł. x szer. x wys.)