XRCGB25M000FFS1JR0
Numer produktu DigiKey
490-XRCGB25M000FFS1JR0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-XRCGB25M000FFS1JR0CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-XRCGB25M000FFS1JR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB25M000FFS1JR0
Opis
CRYSTAL 25.0MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±8ppm Kryształy 9pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
25 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±12ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±8ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
9pF