G3VM-101PR(TR05)
Numer produktu DigiKey
39-G3VM-101PR(TR05)TR-ND - Taśma i szpula (TR)
39-G3VM-101PR(TR05)CT-ND - Taśma cięta (CT)
39-G3VM-101PR(TR05)DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
G3VM-101PR(TR05)
Opis
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0,128", 3,25mm)
Modele EDA/CAD
G3VM-101PR(TR05) Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
1,15V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 100 V
Seria
Prąd obciążenia
100 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
14 Ohms
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wypustka SMD (SMT)
Temperatura robocza
-40°C - 110°C