RDE5C2A121J0P1H03B nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 1 955
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 4 634
Arkusz danych
TDK
W magazynie: 212
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Udoskonalony
Udoskonalony
Similar
TDK
Similar
120 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RDE5C2A121J0P1H03B
Numer produktu DigiKey
490-8737-ND
Producent
Numer produktu producenta
RDE5C2A121J0P1H03B
Opis
CAP CER 120PF 100V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RDE5C2A121J0P1H03B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)