PLT10HH9016R0PNL
Numer produktu DigiKey
490-12823-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-12823-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-12823-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PLT10HH9016R0PNL
Opis
CMC 6A 2LN 900 OHM SMD AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 900 Ohms @ 10 MHz 6A DCR 8,5mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PLT10HH9016R0PNL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
8,5mOhm
Producent
Murata Electronics
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,508" x 0,358" (12,90mm x 9,10mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,370" (9,40mm)
Impedancja przy częstotliwości
900 Ohms @ 10 MHz
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
6A