TCJC156M035R0200
Numer produktu DigiKey
478-6645-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-6645-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-6645-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCJC156M035R0200
Opis
CAP TANT POLY 15UF 35V 2312
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 35 V 2312 (6032 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TCJC156M035R0200 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
15 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz