NFM18PS105R0J3D
Numer produktu DigiKey
490-6974-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-6974-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-6974-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFM18PS105R0J3D
Opis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory przelotowe 6,3V 2 A 30mOhm 0603 (1608 metryczne), 3 podkładki PC
Modele EDA/CAD
NFM18PS105R0J3D Modele
Kategoria
Prąd
2 A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
30mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
1 µF
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja
±20%
Bazowy numer produktu
Napięcie - znamionowe
6,3V