NFM18CC102R1C3D
Numer produktu DigiKey
490-6962-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-6962-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-6962-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFM18CC102R1C3D
Opis
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 16V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF Kondensatory przelotowe 16V 600 mA 300mOhm 0603 (1608 metryczne), 3 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NFM18CC102R1C3D Modele
Kategoria
Prąd
600 mA
Producent
Murata Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
300mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne), 3 podkładki PC
Typ
Przepust
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
1000 pF
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja
±20%
Bazowy numer produktu
Napięcie - znamionowe
16V