GRM21BR61A226ME51K
Numer produktu DigiKey
490-16323-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16323-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16323-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM21BR61A226ME51K
Opis
CAP CER 22UF 10V X5R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM21BR61A226ME51K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)