GRM21BR61E226ME44K
Numer produktu DigiKey
490-14661-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-14661-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-14661-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM21BR61E226ME44K
Opis
CAP CER 22UF 25V X5R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM21BR61E226ME44K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)