GCD188R72A223KA01J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 1 028
Arkusz danych
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCD188R72A223KA01J
Numer produktu DigiKey
490-GCD188R72A223KA01JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCD188R72A223KA01J
Opis
CAP CER
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GCD188R72A223KA01J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)