GCE188R72A223KA01D
Numer produktu DigiKey
490-GCE188R72A223KA01DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCE188R72A223KA01DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCE188R72A223KA01DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCE188R72A223KA01D
Opis
CAP CER
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCE188R72A223KA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty, miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)