GCM188R72A223KA37J
Numer produktu DigiKey
490-17777-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-17777-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-17777-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM188R72A223KA37J
Opis
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCM188R72A223KA37J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)