CSTNE20M0VH3L000R0
Numer produktu DigiKey
490-17957-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-17957-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-17957-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSTNE20M0VH3L000R0
Opis
CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
Szczegółowy opis
20 MHz Ceramika Rezonatory Wbudowany kondensator 15 pF ±0,11% 40 Ohms -40°C - 85°C Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
CSTNE20M0VH3L000R0 Modele
Pojemność
15 pF
Seria
Impedancja
40 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
20 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,051" (3,20mm x 1,30mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±0,11%
Wysokość
0,039" (1,00mm)
Tolerancja częstotliwości
±0,07%