MIC3490-3.3YM5-TR
Numer produktu DigiKey
MIC3490-3.3YM5-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MIC3490-3.3YM5-CT-ND - Taśma cięta (CT)
MIC3490-3.3YM5-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC3490-3.3YM5-TR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
MIC3490-3.3YM5-TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
30 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2 mA
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba regulatorów
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,45V przy 100mA