BLM21SP181SH1D
Numer produktu DigiKey
490-18585-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-18585-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-18585-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM21SP181SH1D
Opis
FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
180 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 4A
Modele EDA/CAD
BLM21SP181SH1D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
180 Ohms @ 100 MHz