BLM18KG300TH1D
Numer produktu DigiKey
490-13263-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-13263-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-13263-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM18KG300TH1D
Opis
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 5A 10mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18KG300TH1D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
30 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
5A