BLM18SP300SZ1D
Numer produktu DigiKey
490-BLM18SP300SZ1DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-BLM18SP300SZ1DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-BLM18SP300SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM18SP300SZ1D
Opis
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Szczegółowy opis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 6A 8mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18SP300SZ1D Modele
Prąd znamionowy (maks.)
6A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
8mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedancja przy częstotliwości
30 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)