BLM15AX102SZ1D
Numer produktu DigiKey
490-16654-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16654-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16654-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM15AX102SZ1D
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Zasilanie, linia sygnałowa FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 350mA 490mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15AX102SZ1D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
490mOhm
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ filtra
Zasilanie, linia sygnałowa
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
350mA