AZ1117CR-3.3TRG1
Numer produktu DigiKey
AZ1117CR-3.3TRG1DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
AZ1117CR-3.3TRG1DICT-ND - Taśma cięta (CT)
AZ1117CR-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AZ1117CR-3.3TRG1
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-89-3
Modele EDA/CAD
AZ1117CR-3.3TRG1 Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 mA
Seria
PSRR
70dB (120Hz)
Temperatura robocza
-20°C - 125°C (TJ)
Obudowa / skrzynia
TO-243AA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V