BU-4150028036
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150028036-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150028036
Opis
COAX CBL BNC TO SMA 36"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Z BNC na SMA RG-316 36,00" (914,40mm)
Długość
36,00" (914,40mm)
Impedancja kabla
50 Ohms
Impedancja złącza
50 Ohms
Styl
Z BNC na SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C