BU-4150029024
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150029024-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150029024
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-316 24,00" (609,60mm)
Długość
24,00" (609,60mm)
Impedancja kabla
50 Ohms
Impedancja złącza
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C