BU-4150029036
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150029036-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150029036
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-316 36,00" (914,40mm)
Długość
36,00" (914,40mm)
Impedancja kabla
50 Ohms
Impedancja złącza
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C