0460121141-11-N0-D
Numer produktu DigiKey
0460121141-11-N0-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
0460121141-11-N0-D
Opis
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Brązowe 20 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na wtyk Cyna 11,0" (279,4mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
20 AWG
Kolor
Brązowe
Końcówka styku
Wtyk na wtyk
Długość
11,0" (279,4mm)
Kolor alternatywny
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
W magazynie: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
W magazynie: 0
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2040 BROWN
3" PRE-CRIMP A2040 BROWN
4" PRE-CRIMP A2040 BROWN
5" PRE-CRIMP A2040 BROWN
6" PRE-CRIMP A2040 BROWN