0460121141-11-B0-D
Numer produktu DigiKey
0460121141-11-B0-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
0460121141-11-B0-D
Opis
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czarne 20 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na wtyk Cyna 11,0" (279,4mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
20 AWG
Producent
Molex
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
100,0µin (2,54µm)
Status części
Aktywny
Liczba rzędów
1
Końcówka styku
Wtyk na wtyk
Liczba żył
1
Długość
11,0" (279,4mm)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
W magazynie: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
W magazynie: 0
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK