0430310001-12-R2
Numer produktu DigiKey
0430310001-12-R2-ND
Producent
Numer produktu producenta
0430310001-12-R2
Opis
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 22 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na kabel (okrągły) Cyna 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
22 AWG
Kolor
Czerwone
Końcówka styku
Wtyk na kabel (okrągły)
Długość
12,0" (304,8mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 170
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
W magazynie: 156
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
W magazynie: 50
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
W magazynie: 520
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED