0430310001-12-B2
Numer produktu DigiKey
0430310001-12-B2-ND
Producent
Numer produktu producenta
0430310001-12-B2
Opis
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czarne 22 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na kabel (okrągły) Cyna 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
22 AWG
Kolor
Czarne
Końcówka styku
Wtyk na kabel (okrągły)
Długość
12,0" (304,8mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 156
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
W magazynie: 50
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
W magazynie: 170
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK