0430310001-12-R0
Numer produktu DigiKey
0430310001-12-R0-ND
Producent
Numer produktu producenta
0430310001-12-R0
Opis
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 20 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na kabel (okrągły) Cyna 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
20 AWG
Kolor
Czerwone
Końcówka styku
Wtyk na kabel (okrągły)
Długość
12,0" (304,8mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 210
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
W magazynie: 7
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
W magazynie: 90
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED