0430310001-12-L0
Numer produktu DigiKey
0430310001-12-L0-ND
Producent
Numer produktu producenta
0430310001-12-L0
Opis
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niebieskie 20 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na kabel (okrągły) Cyna 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
20 AWG
Kolor
Niebieskie
Końcówka styku
Wtyk na kabel (okrągły)
Długość
12,0" (304,8mm)
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
W magazynie: 7
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
W magazynie: 210
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
4" PRE-CRIMP A2040L BLUE
5" PRE-CRIMP A2040L BLUE
6" PRE-CRIMP A2040L BLUE