0039000428-12-R9-D
Numer produktu DigiKey
0039000428-12-R9-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
0039000428-12-R9-D
Opis
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 18 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo do gniazda Złoto 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
18 AWG
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Kolor
Czerwone
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Końcówka styku
Gniazdo do gniazda
Długość
12,0" (304,8mm)
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED