0039000428-12-G9-D
Numer produktu DigiKey
0039000428-12-G9-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
0039000428-12-G9-D
Opis
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zielone 18 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo do gniazda Złoto 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
18 AWG
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Końcówka styku
Gniazdo do gniazda
Długość
12,0" (304,8mm)
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2064 GREEN
3" PRE-CRIMP A2064 GREEN
4" PRE-CRIMP A2064 GREEN
5" PRE-CRIMP A2064 GREEN
6" PRE-CRIMP A2064 GREEN