SMCJ130AE3/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Bezpośrednie
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
209V Zacisk 7,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMCJ130AE3/TR13
Numer produktu DigiKey
SMCJ130AE3/TR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ130AE3/TR13
Opis
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Napięcie - przebicia (min.)
144V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
209V