SMDJ130A-HR
Numer produktu DigiKey
SMDJ130A-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ130A-HR
Opis
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
209V Zacisk 14,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
209V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Napięcie - przebicia (min.)
144V