SMCJ130A-E3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Bezpośrednie
STMicroelectronics
W magazynie: 3 711
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
Comchip Technology
209V Zacisk 7,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ130A-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ130A-E3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ130A-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
144V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
209V